O drabince

…a teraz wspólnie dokonamy wyboru odpowiedniego rodzaju drabinki

Czym jest drabinka gimnastyczna?

Drabinka gimnastyczna to wspaniały sprzęt do ćwiczeń, ponieważ zawiera w sobie wszystkie narzędzia dla utrzymania zdrowej kondycji. Więcej nie trzeba chodzić na siłownie – ćwicz w domu nawet z całą rodziną. Drabinka gimnastyczna to idealne rozwiązanie dla nowoczesnej rodziny, która chce żyć zdrowo i sportowo!

Jakie są rodzaje drabinek?

  • drabinki gimnastyczne dla dzieci i dorosłych –  to możliwość wspólnych ćwiczeń dla całej rodziny nie zależnie od wieku. Gry w połączeniu z ćwiczeniami zapewniają lepszą komunikacja rodziców z dziećmi, wspólne spędzanie czasu oraz zachęcają młode pokolenie do prowadzenia zdrowego stylu życia.
  • drabinki gimnastyczne dla dzieci – przeznaczona w pierwszej kolejności dla dzieci od 2 lat. Dzięki swojej konstrukcji pozwalają na możliwość ćwiczeń sportowych i rehabilitacyjnych. Ważną zaletą jest możliwość korzystania z drabinki dla dorosłych, ponieważ waga użytkownika może wynosić 80-120 kg, co pozwala urozmaicić codzienne zabawy z dzieciakami. Zdrowe dzieci, to najlepszy prezent dla rodziców!
  • drabinki gimnastyczne dla sportu i rehabilitacji – to wyjątkowy rodzaj drabinek pozwalający na wykonywanie bardziej skomplikowanych ćwiczeń, rozciągań, pompek itp. Wszystkie elementy są zdejmowanie co daje możliwość dostosowania drabinki do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

W razie gdyby wśród naszej oferty nie znaleźli Państwo wymarzonej drabinki gimnastycznej, to prosimy o kontakt. Postaramy się spełnić każde marzenie i zrealizować go w indywidualnym zamówieniu!